Хайди Клум не се страхува от надебеляване

https://blitz.bg/svyat/haydi-klum-ne-se-strahuva-ot-nadebelyavane_news46440.html Blitz.bg

Топмоделът Хайди Клум въобще не е загрижена около факта, че ще напълнее около бременността си, пише “Билд”.

“Не се затормозявам с мисли като, ако напълнея, то тогава какво ще правя с това тегло? Хората пишат какви ли не лудории за мен, че си сипвам допълнително оцет в салата, за да нямам апетит. Това въобще не е вярно. Вярвам на тялото си. Мога да напълнея и след това с правилно хранене и спортуване отново да отслабна”, споделя Хайди Клум.

“Освен това мъжът ми казва, че съм секси така, както съм си. Това е единственото, което има значение за мен”, допълва още германският топмодел. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай