Истински "Body Count". Най-малко 73 потвърдени жертви в Ница засега (ВИДЕО)
Официално опровергаха - нямало взети заложници
По-рано властите съобщиха за около 30 загинали и най-малко 100 ранени.
Както бе съобщено, тежкотоварен автомобил се вряза в тълпа в крайбрежната улица на Ница по време на фойерверките по случай Деня на Бастилията във Франция. По сведения на очевидци шофьорът е направил няколко захода, опитвайки се да бутне колкото се може повече хора. Нападателят е застрелян от полицаите.
Междувременно официалният представител на Вътрешното министерство на Франция Пиер-Анри Бранде опроверга информациите, че в два хотела в града има взети заложници.
Очаквайте продължение!!!
Последвайте ни
Това са вражески новини.Виж ,че руски самолет е паднал,е на това му викам аз новини.
Ислямът трябва да бъде прогонен с огън и меч от Европа!Иначе край с нея!Ама май късно ще бъде разбрано....
До коментар [#2] от Истината Ти кое избираш - огъня или меча? Или ти ще водиш записки за ... който ги поиска?
Важното да се борят срещу Русия и да налагат санкции. А че Европа е в агония- това не интересува политиците и. Сащ и западна европа в последните десетилетия носят само разруха, унищожения и смърт не само на чуждите държави, но и на собствените си народи.
Абе да не излезе ,че е някакъв бъзик,като изнасилените германки които благодарят на изнасивачите,че от години не били видяли пишка.
До коментар [#4] от Наблюдател Здравейте другари, Виждам, че пишете ама аз нямам инструкции от Масква. Не знам какво да пиша и стоя без пари. Дайте помощ. Чакам. Трябват ми пари!!!! Плащане в долари, че рублата нали я виждате - в киреча.