Изверг накълца деца с нож в Токио

Мъжът издебнал децата пред училище, две са с рани по шията

https://blitz.bg/svyat/izverg-nakalca-deca-s-nozh-v-tokio_news207994.html Blitz.bg

Мъж рани с нож три деца в начално училище в Япония, съобщава РИА Новости. Според полицията, мъжът е на видима възраст около 30 години. Той нападнал децата точно пред главния вход на Първо общинско начално училище Одзиуми. Школото се намира в токийския район Нерима.

Две деца са ранени в шията, те са на шест години, друго на седем е прорязано в ръката. Органите на реда все още изясняват причината за нападението над децата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай