Как двама души успяха да откраднат над 60 телефона на двучасов концерт?!

https://blitz.bg/svyat/kak-dvama-dushi-uspyaha-da-otkradnat-nad-60-telefona-na-dvuchasov-koncert_news525536.html Blitz.bg

Двама румънски граждани са успели да откраднат 62 телефона по време на концерт в Испания в течение на само два часа, пише Romania-Insider, цитиран от Фокус.

Полицията решава, че има нещо съмнително в него и решава да го спре. В раницата му са открити 41 мобилни апарати. Само няколко минути по-късно и вторият румънец се опитва да излезе от далата, но и той е спрян от полицията. Той е пренасял 21 мобилни телефона. 

Двамата румънски граждани са арестувани.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай