Късмет!Два влака се сблъскаха челно, има само ранени, не и загинали

Треновете са се движили с малка скорост, проверяват причината за инцидента

https://blitz.bg/svyat/kasmetdva-vlaka-se-sblaskaha-chelno-ima-samo-raneni-ne-i-zaginali_news404343.html Blitz.bg

В Коста Рика два влака са се сблъскали челно. Пострадали са най-малко 100 души, като повечето от тях са настанени в болница, предаде ABC News, цитиран от "Фокус".

Няма постъпила информация за загинали. Според сътрудниците на местните железници преди сблъсъка и двата влака са се движили с неголяма скорост. В резултат на аварията вагоните са били с разбити стъкла.

Предполага се ,че най-вероятната причина за инцидента е човешка грешка./БЛИЦ
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай