Риалити звездата Ким Кардашиян, която очаква дете от рапъра Кание Уест, се почувствала зле по време на полет от Париж към Лос Анджелис.
"Бяхме в самолета и тя ми каза, че се чувства зле. Заведохме я в болница веднага, след като се приземихме. Отиде при доктора, обляна в сълзи", разказва неин приятел, пожелал анонимност.
След като е била обстойно прегледана, лекарите я пуснали да си върви вкъщи с изричната разпоредба да си почива и да спре с натоварванията.
"Понякога Ким забравя, че е бременна. Работи, постоянно е в движение 7 дни в седмицата. Тренира с двама различни инструктори, за да контролира теглото си, между които е и известният Трейси Андерсън. Страхува се, че е напълняла ужасно много, но лекарите й я посъветвали да забрави за тренировките и да се грижи за бъдещото си дете", разказва още източникът.
Медиите зад Океана съобщават, че има реална опасност Ким да направи спонтанен аборт./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.