Кола се вряза в закусвалня, няма жертви

https://blitz.bg/svyat/kola-se-vryaza-v-zakusvalnya-nyama-zhertvi_news57905.html Blitz.bg

В германската столица Берлин лек автомобил се вряза в заведение за бързо хранене и нарани доста хора, предаде ДПА.

По данни на полицията преди нарушителят да се вреже в закусвалнята друг шофьор е завил неправомерно, като е пропуснал да види движещата се в насрещното платно кола. Вследствие на това шофьорът на въпросната кола е изпуснал контрола над автомобила и се е врязъл директно в заведението.

Наложила се е намесата на пожарникарите, за да може шофьорът на врязалата се кола да бъде освободен. Друг 63-годишен посетител на заведението за бързо хранене е получил леки наранявания. Возещите се в колата, която е влязла в закусвалнята, също са получили травми. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай