Кралица Елизабет приета в болница

Тя страда от гастроентерит

https://blitz.bg/svyat/kralica-elizabet-prieta-v-bolnica_news185742.html Blitz.bg

Кралица Елизабет Втора, която страда от гастроентерит, е приета в болница. Това съобщава пред АФП говорител на Бъкингамския дворец.

Всички ангажименти на кралицата за следващата седмица, включително визита в Рим, са отменени.

„Кралицата е приета в болница „Кинг Едуард VII” в Лондон, след като получи симптоми на гастроентерит. Като предпазна мярка всички официални ангажименти за седмицата са отменени или отложени”, са думите му./БЛИЦ 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай