“Кюриосити” засне извънземни на Марс (СНИМКИ/ВИДЕО)

НАСА не коментира, а ловците на извънземни са на мнение, че кораби следят стъпките ни

https://blitz.bg/svyat/kyuriositi-zasne-izvanzemni-na-mars-snimkivideo_news152050.html Blitz.bg

След кацането на марсохода “Кюриосити” на Марс, потребителите в интернет не си губиха времето и веднага изманипулираха снимки на извънземен живот на фона на неземния пейзаж. Но изглежда, че американската космическа НАСА не е станала по-назад в снимките с извънземни и е успяла да хване с камерата някои много странни явления, включващи странна бяла светлина, танцуваща на хоризонта, и четири точици, висящи в небето, пише вестник “Дейли Мейл”.

Снимките със сигурност са любопитни, но НАСА и експерти по снимките настояват, че това не са нищо повече от най-обикновени бели петна. “След като видях видеото, ми стана ясно, че това са еднопикселови аномалии“, заяви анализаторът на видеото Марк Дантонио, специалист в изучаването на клипове с предполагаемо НЛО, коментирайки точките. Според специалиста това са мъртви пиксели и е съвсем нормално в такава атмосфера да излизат подобни изображения.

Малко след приземяването в кратера „Гейл", "любопиткото" също изпрати снимка до Земята с изображението на нещо, което прилича на прах. 45 минути след това друго изображение от същата локация показва, че аномалията е изчезнала.

Засега от НАСА не са коментирали странните явления, но ловците на извънземни са на мнение, че извънземни кораби следят бебешките но стъпки при покоряването на вселената. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай