Мъж се опита да се самозапали в Сиатъл

https://blitz.bg/svyat/mazh-se-opita-da-se-samozapali-v-siatal_news20860.html Blitz.bg

Възрастен мъж направи опит за самоубийство чрез самозапалване в университета на американския щат Вашингтон в град Сиатъл, съобщиха представители на местната полиция.

61-годишният мъж се облял с бензин на т. нар. “червен площад” в центъра на университетския комплекс и се самозапалил. Пристигналите лекари на мястото на инцидента констатирали изгаряния от втора и трета степен и изпратили неуспелия самоубиец в болница. За момента остават неясни мотивите за постъпката на възрастния мъж, както и това дали е близък на някой от студентите или служителите в университета. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай