Мъж се застрeля пред полицаи

https://blitz.bg/svyat/mazh-se-zastrelya-pred-policai_news70284.html Blitz.bg

41-годишен мъж се застреля пред полицаи в германския град Йена, след като те се опитали да влязат в жилището му, за да направят обиск, предаде ДПА.

Органите на реда пристигнали със заповед за обиск и искали да проверят дали в жилището си мъжът не държи незаконно оръжие. 41-годишният отказал да отвори на полицаите, като ги заплашил, че ще си причини нещо.

Полицаите и мъжът преговаряли няколко часа, но когато контактът между тях бил преустановен, те разбили вратата и влезли в жилището.  Тогава мъжът насочил пистолет към един от полицаите и го заплашил, но след това променил решението си, обърнал оръжието към себе си и се застрелял. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай