Момиче падна в шахта на асансьор и загина

https://blitz.bg/svyat/momiche-padna-v-shahta-na-asansyor-i-zagina_news50022.html Blitz.bg

Момиче загина, след като падна в асансьорна шахта в общежитие в Санкт Петербург, предаде РИА Новости.


“Трагедията станала снощи към 8 часа вечерта. Тринайсет годишно момиче е паднало в асансьорната шахта от деветия етаж на общежитието”, заяви представител на правоохранителните органи. По негови думи от получените травми девойката е починала на място. Причините за трагедията се изясняват. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай