Над 2 600 болни от новия грип в САЩ

https://blitz.bg/svyat/nad-2-600-bolni-ot-noviya-grip-v-sasht_news48048.html Blitz.bg

Броят на потвърдените случаи на заразяване на хора с грипния вирус A/H1N1 в САЩ достигна 2 600 души, съобщиха представители на американския Център за контрол и превенция на заболяванията.

По информация на Световната здравна организация в САЩ са регистрирани най-много заразени хора с болестта в общо 44 щата. Трима души вече починаха от заболяването. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай