Нюйоркската фондова борса приключи със спад

https://blitz.bg/svyat/nyuyorkskata-fondova-borsa-priklyuchi-sas-spad_news20379.html Blitz.bg

Търговете на Нюйоркската фондова борса приключиха тази вечер със спад на основните показатели. "Дау Джоунс" намаля с 203,18 пункта (2,42%) до 8 175,77 пункта.

По време на търговете индексът непрекъснато се колебаеше в посоката си на движение. Индексът "Сатндарт енд Пуурс-500" падна с 27,85 пункта (3,18%), а "НАСДАК" - с 46,13 пункта (2,97%). /ИТАР-ТАСС
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай