Обама планира среща с Лавров

https://blitz.bg/svyat/obama-planira-sreshta-s-lavrov_news47321.html Blitz.bg

Американският президент Барак обама ще се срещне с руския министър на външните работи Сергей Лавров, съобщи пресслужбата на Белия дом.

В разпространявания график за мероприятията на американския лидер за следващия ден е насрочена среща с Лавров в 16,15 часа местно (23,15 часа българско) време днес. Двамата ще разговарят в овалния кабинет на Белия дом, а срещата ще бъде отразена от журналистите от антуража на американския президент. Не се посочва колко ще продължи разговорът. Знае се обаче, че за 17,00 часа местно време е планирана реч на Лавров в центъра “Карнеги”, който се намира на 10 минути с автомобил от Белия дом. Не се споменава нищо и за темата на днешния разговор. /РИА “Новости”
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай