Обама ще гостува в щоуто на Джей Лено в четвъртък

https://blitz.bg/svyat/obama-shte-gostuva-v-shtouto-na-dzhey-leno-v-chetvartak_news40066.html Blitz.bg

Американският президент Барак Обама ще гостува в четвъртък във “Вечерното шоу с Джей Лено” по телевизия “Ен Би Си”, съобщиха от медията.

Гостуването ще се осъществи по време на посещението на Обама в южна Калифорния. Американският президент вече е гостувал в шоуто по време на избирателната си кампания през 2007 г. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай