Огромна трагедия за Шер, почина най-близкият ѝ човек

Певицата е загубила майка си

https://blitz.bg/svyat/ogromna-tragediya-za-sher-pochina-nay-blizkiyat-chovek_news925360.html Blitz.bg

На 96-годишна възраст почина американската актриса Джорджия Холт, която е майка на световноизвестната певица Шер. „Мама вече я няма“, написа Шер на страницата си в Туитър. Шер съобщи през септември, че майка й е била изписана от болницата, където се е лекувала от пневмония.

Джорджия Холт е американска актриса, певица и моделка. Тя бе омъжена шест пъти, а от първия си съпруг се роди най-голямата й дъщеря Шерилин Саркисян, която е известна в целия свят под псевдонима Шер. 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай