Организацията на държавите-износителки на петрол ОПЕК е готова да проведе извънредна среща още преди средата на март 2009 г., когато ще има редовно заседание, заяви венецуелският министър на петрола Рафаел Рамирес.
Същевременон Рамирес потвърди, че ОПЕК разглежда възможността на извънредната среща да обсъди евентуално ново намаляване на обемите добиван петрол. /ИТАР-ТАСС
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.