Млада жена се озова в багажното от отделение на летище "Шереметиево" в Москва, след като изпусна джиесема си върху лентата с куфарите. Пътничката чакала оформянето на билета си редом с поточната лента на терминал Е, когато неочаквано изпуснала смартфона си. Без много да му мисли, тя се метнала върху чантите, между които паднала скъпата вещ.
"Гонитбата" завършила в багажното отделение, строго забранено за външни лица. Там служители на летището вече чакали неочакваната посетителка.

Странният инцидент бил заснет от очевидец, който побързал да го изпрати до Lifenews.ru и да разкаже за куриозната случка.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.