Рекордьор по жалби съди и Гинес заради тази титла

https://blitz.bg/svyat/rekordyor-po-zhalbi-sadi-i-gines-zaradi-tazi-titla_news50510.html Blitz.bg

Американецът Джонатан Лий Ричис, който в момента е затворен във федерален медицински център в Лексингтън, е подал над 4 000 жалби в цял свят. А сега пък съди Книгата на рекордите на Гинес заради репутацията, която сам си е създал.

Той се надява, че ще извоюва съдебна забрана да бъде вписан в изданието за 2010 г.
“Книгата на рекордите на Гинес няма право да публикува моя труд, моя истински шедьовър”, каза Джонатан.
Досега жертва на неговия гняв са били Джордж Буш, Че Гевара, Парис Хилтън, Айфеловата кула, Бритни Спиърс, нацистката партия на Хитлер, Google, Римската империя, групата “Куин”, Емилио Естевес... В много американски щати му е забранено да завежда дела. В момента Ричис излежава присъда за измама. Ще излезе на свобода през 2012 г., пише “24 сата”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай