Според наличната информация, на борда на ферибота е имало общо 178 пътници. Спасителната служба на Индонезия съобщи, че 91 души вече са в безопасност, пише "Фокус".
Фериботът „Мутиара“ е плавал от остров Ява до остров Борнео, когато на палубата е започнал пожар. Екипажът не е успял да го потуши и капитанът е издал заповед за напускането на кораба.
Продължава операцията по издирването на изчезналите.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.