Сърбия започва да слага трета доза срещу К-19

Първите групи, които ще бъдат ваксинирани, са от хора с намален имунен отговор

https://blitz.bg/svyat/sarbiya-zapochva-da-slaga-treta-doza-sreshtu-k-19_news834982.html Blitz.bg
В Сърбия от утре започва ваксинирането с трета доза против коронавирус. Това съобщи социалният министър Дария Кисич Тепавчевич, която е член и на Кризисния щаб за борба с разпространението на коронавируса, за държавната телевизия РТС. 

Първите групи, които ще бъдат ваксинирани, са от хора с намален имунен отговор, каза тя.

През последното денонощие от последици от заразата в страната починаха четирима души, потвърдени са 817 нови случая от тестваните 7921 проби.

В болници са 856 пациенти, 27 от които на респиратори, предаде БТА.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай