Скопски бандити ограбиха казино с калашници

https://blitz.bg/svyat/skopski-banditi-ograbiha-kazino-s-kalashnici_news590405.html Blitz.bg
Две лица, облечени в бели дрехи, с чорапи на главите и въоръжени с автомати Калашников са извършили обир на казино „Астра“ в македонската столица Скопие в събота в около 22:00 часа. Това съобщи скопското електронно издание „Курир“, предава скопската електронна медия „Плюс инфо“.

Местната полиция е потвърдила случая. 

Един от нападателите е изстрелял два куршума в тавана на казиното.

Обирът се е случил светкавично, веднага щом са взели парите, грабителите са се качили на чакаща ги кола и са тръгнали в неизвестна посока.

Не се съобщава каква сума е задигната, уточнява Фокус.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай