Въпреки че няма официално потвърждение на информацията, самият факт, че сесията е планирана изобщо, е в полза на тезата, че мнозинството е осигурено. Както каза депутатът от СДСМ Ферид Михич през деня, "ще има гласуване, ако се събере необходимия брой гласове", пише редакцията. Премиерът Зоран Заев напусна на кратко сградата на парламента и в изявление до „ТВ 21“ заяви, че "работи за осигуряване на мнозинството".
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.