Министър-председателят Сергей Станишев днес ще има официална визита в югозападната ни съседка Република Македония.
В Скопие премиерът на България и придружаващата го делегация ще присъстват на тържествен концерт по случай 100-годишнината от Независимостта на България и 15 години от установяване на дипломатически отношения между двете държави. В делегацията са министърът на икономиката и енергетиката Петър Димитров, заместник-министър Галина Тошева и др. На 15 декември са официалните срещи на премиера Сергей Станишев с македонския му колега Никола Груевски, с президента Бранко Цървенковски и с председателя на парламента Трайко Веляновски. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.