Тръмп  с горещи новини за следващата среща на Г-7

Ръководителят на Белия дом отбеляза, че до резиденцията, която е близо до столицата Вашингтон, има удобен достъп за журналистите

https://blitz.bg/svyat/tramp-s-goreshti-novini-za-sledvashtata-sreshta-na-g-7_news712916.html Blitz.bg
Американският президент Доналд Тръмп разкри къде ще се проведе следващата среща на Г-7 през 2020 г., съобщава Си Ен Ен.  

Домакин на срещата на „голямата седмица” ще бъде резиденцията на държавния глава в Кемп Дейвид.

Ръководителят на Белия дом отбеляза, че до резиденцията, която е близо до столицата Вашингтон, има удобен достъп за журналистите.

По думите му, мястото „се харесва на хората”.

Превод: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай