Домакин на срещата на „голямата седмица” ще бъде резиденцията на държавния глава в Кемп Дейвид.
Ръководителят на Белия дом отбеляза, че до резиденцията, която е близо до столицата Вашингтон, има удобен достъп за журналистите.
По думите му, мястото „се харесва на хората”.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.