Трима нагли и немарливи българи си опънаха палатките на Халкидики, но след това им се стъжни животът

https://blitz.bg/svyat/trima-nagli-i-nemarlivi-balgari-si-opanaha-palatkite-na-halkidiki-no-sled-tova-im-se-stazhni-zhivotat_news537772.html Blitz.bg

Властите в Гърция отново арестуваха трима българи, които въпреки забраната опънаха палатки на най-силно охраняваните плажни ивици на Халкидики. Наложена им е глоба от 150 евро на човек, съобщава БНР

Сънародниците ни са санкционирани и за оставени отпадъци на плажа по закона за замърсяване на околната среда. В този случай глобата е над 300 евро.

В Гърция замърсяването на плажа се счита за тежко престъпление. Много високи глоби се предвиждат и за палене на огън, независимо от мястото
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай