Ученичка от австрийското градче Гнас отпила от шише с кола, след което й станало много лошо и била закарана незабавно в местната болница.
По-късно станало ясно, че нейни съученици решили сипали като на шега в напитката сапун. 12-годипното момиче получило леко натравяне след случката. Полицията все още не е изяснила причините за постъпката на момчетата, сипали сапун в колата на момичето. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.