33-годишен мъж бе спасен от случайни минувачи, след като падна в асфалтова яма в изоставен завод в западната част на руския град Павловск, пише "Дейли Стар". Медицински сестри са успели да изрежат с ножове черната субстанция от тялото му с остри ножове по време на животоспасяваща операция.
![]()
![]()
Операцията, както се съобщава, е отнела няколко часа. Лекарите твърдят, че живота му вече е вън от опасност и той може да ходи.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.