В Банкок кацна първият след блокадата самолет

https://blitz.bg/svyat/v-bankok-kacna-parviyat-sled-blokadata-samolet_news25420.html Blitz.bg

На международното летище Субварнахуми в Банкок кацна първият след вдигането на блокадата пътнически самолет. С него от курортния остров Пукет в тайландската столица пристигнаха 305 души, предаде ИТАР-ТАСС.

Представители на тайландските авиолинии съобщиха, че днес ще има полети за Сидни, Делхи, Токио, Франкфурт, Сеул и Копенхаген. В продължение на осем дни международното летище в Банкок не работеше поради антиправителствените акции. Вчера участниците в протестите и властите в Тайланд се договориха за условията за подновяване на работата на летището. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай