Британското правителство се подготвя да изтегли военни си части от Ирак до юни 2009 г., предаде АФП.
Според високопоставен военен източник Великобритания ще започне изтеглянето през март, а последните военни ще напуснат Басра в Южен Ирак не по-късно от месец юни. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.