Военнослужещи от подразделението на Центъра за специални операции "А" на Службата за сигурност на Украйна унищожиха ТОС-1А "Солнцепек" в Авдиевско направление.
Доброволецът и блогър Сергей Стерненко съобщи това в собствения си канал в Telegram, информира украинското издание "Фокус".
"Установката се запали и започна да детонира много добре", пише блогърът.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.