ВИДЕО от войната: Бойци на ДНР разрушиха крепост на ВСУ

На кадрите, направени от високо, се вижда, че опорния пункт е взривен, а от него излиза дим

https://blitz.bg/svyat/video-ot-voynata-boyci-na-dnr-razrushiha-krepost-na-vsu_news889301.html Blitz.bg

Военните на ДНР разрушиха опорен пункт на ВСУ, който се намираше сред жилищни сгради. Моментът на нападението е заснет на видео. Публикувано е от Телеграм канала Voenkor Astrakhan.

На кадрите, направени от високо, се вижда, че опорният пункт е взривен, а от него излиза дим. По-рано на 31 май стана известно, че през деня системи за противовъздушна отбрана са свалили шест украински дрона край Донецк и Макеевка. Те бяха забелязани и близо до Попасная в LPR, близо до населените места Липци и Болши проходи в Харковска област.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай