Виктория и Дейвид Бекъм отпразнуваха годишнината си на самотен остров

https://blitz.bg/svyat/viktoriya-i-deyvid-bekam-otpraznuvaha-godishninata-si-na-samoten-ostrov_news56189.html Blitz.bg

Футболната звезда и половинката му отпразнуваха 10-годишнината от сватбата си на един от Сейшелските острови, а именно „North Island“, пише "Билд".

Навсякъде където отиде звездната двойка не пропуска възможността да пръсне един куп пари и успяха да го направят дори на самотния остров, за който си наеха яхта, която за 10 дни им струваше 115 000 евро. Всичко това е много шик, но едва ли толкова романтично. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай