Всеки трети стресиран от електронната поща

https://blitz.bg/svyat/vseki-treti-stresiran-ot-elektronnata-poshta_news25377.html Blitz.bg

Жените страдат повече, но и са по-активни в имейлите.

Електронната поща стресира всеки трети потребител, установи ново проучване на компанията GMX, съобщава TechNews.bg. Около 40% от анкетираните британци са признали, че чувстват вина, когато не могат да отговорят на имейлите от свои приятели и най-близките си.

Една трета от потребителите не могат да се справят с потока от електронни писма, твърди още проучването.
Жените са подложени на по-голям стрес, в сравнение с мъжете, разкриват анализаторите. Това обаче не обяснява факта, че именно жените изпращат повече имейли.

Освен това представителките на нежния пол по-силно преживяват невъзможността да отговарят оперативно на електронните писма. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай