Задигнаха бижутата на Моника Белучи

https://blitz.bg/svyat/zadignaha-bizhutata-na-monika-beluchi_news50468.html Blitz.bg

Крадци задигнаха от жилището на актрисата Моника Белучи в Париж бижута на стойност 80 000 евро, предаде ДПА.

Освен това и италианският паспорт на актрисата също е откраднат. Извършителите на престъплението са влезли през балкона на жилището, което се намира в 4-етажна къща в 20-и окръг на френската столица. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай