Затвориха три училища в Ню Йорк заради грипа

https://blitz.bg/svyat/zatvoriha-tri-uchilishta-v-nyu-york-zaradi-gripa_news48603.html Blitz.bg

Три училища в Ню Йорк бяха затворени, след като у стотици ученици бяха открити симптоми на грипа от тип A/H1N1.

Един от учителите е приет в болница, като състоянието му е критично. В едно от училищата са потвърдени случаи на заболяване от новия грип, съобщи кметът на града Майкъл Блуумбърг. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай