Всички зяпнаха в захлас заради тези дипломатически имоти в България
Печелим по 9 милиона годишно от тях - държавата ги прибира от наеми, повече от 20 посолства ни плаща...
Печелим по 9 милиона годишно от тях - държавата ги прибира от наеми, повече от 20 посолства ни плаща...