Жените, от които всички мъже бягат! Или иначе казано, "синдромът на доброто момиче"
Няма нищо лошо в това, ако сте добро момиче, но... Когато говорим за синдрома 4добри момичета", гово...
Няма нищо лошо в това, ако сте добро момиче, но... Когато говорим за синдрома 4добри момичета", гово...