Синдикалист: Не съм оптимист за бъдещето на правителството, ако не се случи това
И превозвачите, и работодателите, и градският транспорт в София – всички те ще протестират на 18-ти...
И превозвачите, и работодателите, и градският транспорт в София – всички те ще протестират на 18-ти...