Вежди Рашидов: Защо телевизиите постоянно ни пробутват "Сляпото Айше", която орева орталъка?!
Как така рушим културата? Нека да се знае, че държавата не е хранилка, у нас държавата е една криво...
Как така рушим културата? Нека да се знае, че държавата не е хранилка, у нас държавата е една криво...