Мишо Шамара отново избухна от Чикаго през океана, та чак до Русе ВИДЕО

Един от култовите рапъри на прехода у нас с нова песен в колаборация с артисти от Русе

https://blitz.bg/viral/misho-shamara-otnovo-izbuhna-ot-chikago-prez-okeana-ta-chak-do-ruse-video_news840180.html Blitz.bg

Мишо Шамара избухна в снова песен! Басовете кънтят от Чикаго в САЩ през Атлантическия океан, та чак до родния град Русе. 

Легендарният рапър дори е успял да заснеме клип към песента. Това се случва, след като преди години варненският хип-хоп артист заряза музикалната кариера у нас и стана шофьор на камиони в САЩ.


Тези дни Биг Ша, както вече е известен Шамара, се появи в проекта на БНР ,,Бандата на ръба“, в който млади рап артисти от Русе правят ремикс на култовата песен от началото на века „Харесвам лошите момчета“.

Любопитното е, че част от групата е Капо Верде, който е бивше гадже на Гери Никол, като дори двойката планираше да сключи брак преди години. 

„Бандата на ръба“ снимат в България, а Биг Ша е заснел своята част отвъд Атлантика.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай