Майка започна да храни 18-м. си бебе с щурци и ето какво се случи

За първи път Тифани Лий опитала насекоми по време на пътуване до Азия, влюбила се е в тях и е започнала да ги яде и у дома

https://blitz.bg/za-damite/mayka-zapochna-da-hrani-18-m-si-bebe-s-shturci-i-eto-kakvo-se-sluchi_news952403.html Blitz.bg

Жителка на канадския град Торонто започна да храни 18-месечното си бебе с щурци и се похвали колко много пари е спестила от хранителни продукти, съобщава Insider.

Тифани Лий, която пише статии за храна, споделя, че за първи път е опитала насекоми по време на пътуване до Азия, влюбила се е в тях и е започнала да ги яде и у дома.

Внимание, детето ще има куп проблеми в живота, ако бременната му майка...

Когато дъщеря й пораснала достатъчно, за да консумира твърда храна, канадката решила да включи насекоми в менюто й. А в бъдеще жената планира да включи и други насекоми в менюто на семейството си.

Как невръстната рожба на канадката реагира на необичайната храна и на какво мнение са лекарите за експеримента на майката, вижте в jenata.blitz.bg.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай