15 години не си измила зъбите и ето какво извадили от устата й (ВИДЕО)

https://blitz.bg/zdrave/15-godini-ne-si-izmila-zabite-i-eto-kakvo-izvadili-ot-ustata-y-video_news502389.html Blitz.bg

Много от нас не ходят на зъболекар с радост, а такъв случай е и Никол. В детството имала много стресираща ситуация: Зъболекарят, по погрешка й извадил четири зъби.

Неправилното лечение оставило толкова лоша травма, че никога повече не искала да посети зъболекар, а когато имала болки пила болкоуспокояващи. И това не е всичко, тя 15 години не е измила зъбите си!

След няколкочасова намеса, на Никол й е вградена протеза, а в следващото видео вижте как изглежда.

ЧЕТЕТЕ ОЩЕ ВАЖНИ И ЦЕННИ СЪВЕТИ И НОВИНИ САМО В НАЙ-ПОЛЕЗНИЯ ЗДРАВЕН САЙТ ZDRAVE.TO
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай