Една от най-консумираните храни е вредна за диабетици

Според лекаря този продукт има висок гликемичен индекс

https://blitz.bg/zdrave/edna-ot-nay-konsumiranite-hrani-e-vredna-za-diabetici_news911985.html Blitz.bg

Диетологът Михаил Гинзбург предупреди, че за хората с диабет тип 1 и тип 2 е изключително опасна една от най-популярните храни на света.

Според лекаря този продукт има висок гликемичен индекс. Той може да предизвика декомпенсация на захарния диабет, предупреждава лекарят.

Кой е този продукт и защо е опасен за диабетици научете на Zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай