Ендокринолог: Гъстото окосмяване е сигнал за страшна болест!

Има случаи, когато това е показател за дълбоки и сериозни проблеми

https://blitz.bg/zdrave/endokrinolog-gastoto-okosmyavane-e-signal-za-strashna-bolest_news823334.html Blitz.bg
Много жени продължават да търсят ефективни начини да се избавят от излишната “растителност” по лицето, ръцете, краката и други открити части по тялото.

Благодарение на епилацията не е трудно да се премахнат излишните косъмчета.

Но има случаи, когато прекалено гъстото окосмяване е показател за дълбоки и сериозни проблеми, отбелязва руският ендокринолог д-р Елена Гаврилова.

За каква страшна болест може да сигнализира това четете на Zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай