От 2010 г. съм диагностицирана с онкологично заболяване. Имам направени досега две операции. В момента съм с 80% инвалидност. Въпросът ми е: трябва ли да плащам такса на личната лекарка за издаване на зелена рецепта? Днес за първи път при издаването й ми поискаха такса от пет лева.
Марина Йорданова, гр. Пловдив
Отговора от нашите специалисти четете в zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.