Учени алармират: Лошото време води до страшно заболяване!

https://blitz.bg/zdrave/ucheni-alarmirat-loshoto-vreme-vodi-do-strashno-zabolyavane_news614582.html Blitz.bg
Ново изследване на американски учени установи, че лошото време може да доведе до едно от най-страшните съвременни заболявания.

Данните показали, че недостатъчната дневна светлина може да обостри симптомите на тази болест.

Проучването е проведено от експерти от университета в Бингхамтън, Ню Йорк.

До коя страшна болест води лошото време четете на Zdrave.to

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай