Волейболният национален тим на България загуби и втората си контрола преди началото на европейската олимпийска квалификация в Берлин. Възпитаниците на Пламен Константинов отново загубиха при визитата си на Сърбия категорично с 0:3 (21:25, 23:25, 16:25) в Белград.

Първите два гейм бяха равностойни, но все пак домакините успяха да ги спечелят, а третата част триумфираха с убедителното 25:16.

Най-резултатен за България бе Тодор Скримов с 10 точки. Николай Николов, който игра само в първите два гейма, завърши със 7 точки. За победителите влезлият като резерва още в първия гейм Марко Ивович записа 15 точки, а Александър Атанасийевич добави 14 точки.

Сърбия - България 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)