Бежанец с мачете изнасили германка пред очите на нейния приятел
Бежанецът бил арестуван преди два дни в град Зигбург след като случаен минувач го разпознал като го съпоставил с фоторобот, а по-късно ДНК тест потвърдил сексуалния контакт на задържания с девойката.
Отбелязва се, че бежанецът от Гана е оказал съпротива при ареста като замерил полицай с чантата си и се опитал да избяга. Чантата, както съобщава изданието, се оказала открадната от него преди това.
Превод и редакция: БЛИЦ
Последвайте ни
Бабо Меркел, где така? На джамия в Гана, Мустафа!
И кое му е потресаващото? Вече трябва да сте свикнали...
Решението е да бъдат наложени по-строги санкции на Русия! Според немската преса и политически елит този ганаец е симпатизирал на Путин! И не било мачете ,а руска сабя!
От прости бабишкери - лайняна манджа!
555555 - И още от швабензи прессе - Путин е изпратил мечока на име Джелат Имгонабута преоблечен като бежанец от Гана.
Този, кавалер, ако има конкурс за мухльовци, е щял да заеме второ място. Защото е мухльо. Ами девойките да продължават да се ориентират към крехки и фини приятелчета - връстничета, с вид на полудевойки - ала онова певче с герданчето, по новата мода, полумомченца-полукуклички с фризурки и смъкнати джинси, и не по-големички от три години от тях, а за предпочитане дори и по-малки - да са им какички. Последствие от промиване на мозъчета с феноменални геройчета от рода на Хари Потър и разни измислени, префърцунени звезди и лансираните внушения за идеални двойчици по медиите. (То нагласено - бисексуално педалче уж гадженце с младо курвенце - и двамцата супрзведи некакви, ама така - за пред хората за имидж и внушения...) Такъв си го е избрала - така я е защитил. Имало е момент, в който кавалерът е можел да атакува, ама го е било страх, и вероятно е бил хилавичък, искам да кажа. А и в това време на вълна от престъпност от докараните бежанци, не е било много мъдро решение от страна на мъжа да идат да спят на палатка. Романтик той, забравил какви гости са си пуснали...
Маймуната,нали затова е поканена от баба,Шмеркел,да облагородява немската нация.А ,чантата е откраднал защото помощите които получават чернилките не им стигат,затова трябва незабавно да се увеличат.
Евроатлантически красоти !
Ежедневно в България влизат нови и още талибани, а депортации няма, скоро всеки град ще си има циганско гето и талибанско гето. Циганите са едни от първите икономически мигранти в Европа , преди 10 века идват от земите на Северна Индия в близост до Пакистан . След 10века още не са интегрирали, нито научили езика ни да говорят , първенци са по престъпления и неграмотност. Не очаквайте и тези нови пришълци талибаните да се интегрират и да променят навиците сега или след 10века.
Да би мирно при по-зрял мъж вкъщи на задника си седяло, и дете гледАло, а не по къмпинги и палатки с келешчета скитАло - не би чудо видяло!
Това не е бил приятелят и,а нейната първа приятелка,и не е гледала,а се е облизвала.
Потресаващото в случая сигурно е че не опънал приятеля и а нея. Ония си стоял и си чакал реда, а черньо го пропуснал.
Значи,мангалът е изнасилил Ебан Рошко,а Пидерунгела е гледал......
Това не се брои за изнасилване, защото баба Меркел ги покани...
Кажи баба тенкю!
Сигур Ебан Рошко е треснал с тираджийска щанга Пидирунгела по главата,за да се вреди първи на негърския кур! То и Пидирунгела е мислил да направи същото,ама Капута го е изпреварил.
нормално
педала гюнтер докато са ебали пред него тлъстата германка е викал през цялото време айде бе момче остави я тая еби мене бре
Рошко пита, гоуем ли е фалоса на ганайчето?
АБЕ ТОЗИ Е НЯКОИ РУСКИ НЕГЪР .. САНКЦИИ ВЕДНАГА .
а българските имигрантки в германия кога ? време е и тях скоро да подкарат
Toz ciganin Ro6ko da ne ta e 6ibal 4e se za nego pi6e6
Ми и на ганайския мъж му се чука както и на немското девойче . Може да ги покани Меркел и другите народи да посетят Германия ... на толкова много бабета им се пипат членове .. а българките в бг си го правят тук системно но взимат и кинти
Не мога да си представя, че ганаецът е държал мачетето, докато е правил секса. Германецът защо не го е грабнал и съсякал? Някога аз начело на 179 истински мъже завладях шест милионната империя на инките. Никой от моите не пострада! На днешните бели шматки мога да кажа само едно: ПОЗОР!
Недейте така,трябва да бъдем толерантни.В този случай на мисли ,е трябвало и пича да се надупи.Човека се е травмирал и не е бил в настроение ,затова му се дое....ло.
Нама информация, може и да го е направил. Тогава за него не е писано, защото е било доброволно (като се обичат, да се любят). Германката не е искала, била е изнасилена, затова е писано.
Това е пропаганда! Не е възможно. Емигрантите идват с добро, за да ни помогнат с едно младо и здраво поколение европейци от американски тип. Стига фалшиви новини. Тези дето се взривяват са руснаци под прикритие искащи да ни превземат голите баири. Тестват върху нещастния народ химическите си оръжия, а запада само ни обгрижва с храна, блъскана с гмо за наше добро. Кокошките затова са ни щастливи, а маймуните на висши държавни постове. Путин зъл, Меркел златна. Радев лош, Бойко добър. Робството е свобода! Какво доживаях десен да се смее на фанатично простите десни сектанти не виждащи по- далеч от носа си!!!!
Те руснаците нека не могат да сглобят кола и телевизор,нека са пиянски народ,ама там да отиде някъв МАНГАЛ и да посяга на руска жена - е нЕма как да стане.ГОРД НАРОД.Слава на РУСИЯ.
ПОТРЕСАВАЩОТО Е ЧЕ ПРИЯТЕЛЯТ НА МОМАТА СЪЩО Е ИСКАЛ ДА ГО НАЕ....... РЯЗАНИТЕ НО НЕ МУ СЕ Е ОТВОРИЛ ПАРАШУТА :)
Че нали точно за такива цели ги приема бабичката Меркел - да я тъпчат маймуните. Какво сега плачат. Някога Германия ми бе идол, сега са само един огромен турско-арабски санджак със стара слава. И Германия, както Франция, се превърна в мюсюлманска страна, след като претопиха и унищожиха нациите си в услуга на великотурските и африкански пълчища и амбиции. Скоро към тях ще се присъединят и Белгия и Холандия.
Забележете, че е разпознат от местен жител по снимка на фоторобот. В България ще му напишат най-много инициалите и то умишлено грешни за да се спазят правата на "човека". А после защо не е хванат. Разбира се ще публикуват снимки на пострадалата от фейсбук.
======Те руснаците нека не могат да сглобят кола и телевизор,нека са пиянски народ,ама там да отиде някъв МАНГАЛ и да посяга на руска жена - е нЕма как да стане.ГОРД НАРОД.Слава на РУСИЯ.====Те се опитаха преди време в една дискотека в Мурманск. От 50 мангала трима умряха, 18 в болница, другите с по-леки повреди. От студ умряха и се повредиха, да не си помислиш нещо друго.
Гяури ,тук много смело го давате а ние като ви бием краде и ебем си траете.
Гяури ,тук много смело го давате а ние като ви бием краде и ебем си траете.
Асане помниш ли преди 30 години милицията. Ако си млад и не знаеш, питай някой по-възрастен. Търпим ви заради все още неолибералната политика в ЕС. Един народ не става страхлив и безпомощен за 30г. Времето тече и ще ви сложим на място.
НЕ ОЧАКВАЙТЕ НОРМАЛНОСТ ОТ ПСИХЯСАЛАТА БЕЗДЕТНА БАБКА!!!!!!!!!!!!!!ЛИБЕРАЛИЗМЪТ Е СМЪРТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..АРАБСКИТЕ НАШЕСТВЕНИЦИ............................................СА ВАШАТА БАВНА СМЪРТНА ПРИСЪДА!
Асане помниш ли като те ибах в гроба на баща ти и ти бърках с пищяла му в гъзъ после се изсрах в черепа му а ти ми ближеше мъдете
Плодовете на неолиберализма. Изнасилват приятелката му, тя се нуждае от помощ, а изпедерастеният ѝ приятел не реагира, понеже бежанецът от Гана / че там каква война има, че не знам ?/ с мачете / че кой дава да се разхождаш с мачете, това не е джобно ножче ?/ я зяплашил и изнасилил. И само колко са нагли "гостите" ни ? Измъкнал я от палатката. Нищо не ги спира, тези първични примати. А тази свободия и безнаказаност е единствено и само в името на етническия им мир и мултикултурален модел на обществото. Не искат източно европейци, а си внесоха маймуни. Честито ! Лошото е, че по някаква си неолиберална традиция ни ги разселиха из цяла Европа, да ни колят, избиват и изнасилват ! Честита ви демокрация и Еврогей ! Фашизъм в действие, няма не искам !
Блазе и на германката! Мен няма ли кой да ме изнасили?
МАШАЛА МЪНАФ МУСТАФА, МАШАЛА АМА ТРЯБВАШЕ И НА НЕМЧЕТО ДА МУ ВУЛКАНИЗИРАШ ГЪЗА
обогатяване
Това ако беше чеченец сега ганаеца щеше да е с една глава по нисък.
Stephan Vachev, явно не си гледал добре, ето го материала - http://www.dailymail.co.uk/news/article-4395310/Boyfriend-forced-watch-refugee-rapes-girlfriend.html
Стига сте ги наричали бежанци! Какъв бежанец е тоя ганаец? Това си е икономически емигрант. Журналистите наливате вода в мелницата на манипулацията и нямате спирка!!!
тука много бабити на думи се втурнаха да се правят на герои и да плюят по момчето, ама първи ше се напикаят като некоя чернилка им извади мачете насреща, да не говориме кво точно ще правят, ако докато работи за 2 мин девойката, и го е опрял в гърлото
КОГА НАЙ ПОСЛЕ ЩЕ ПРОЧЕТЕМ ЗАГЛАВИЕ ЕМИГРАНТ ИЗНАСИЛИ МЕРКЕЛ ПРЕД ЦЯЛА ГЕРМАНИЯ.
Тъпчо, колкото и да се пънеш, дърти мъже не щем!
Асане, вашите жени са на магистралите, и ние тях ебем за 5 лв, , и свирка на прИмоция. А ти за нашите жени може само да мечтаеш и да се празниш в съня си!
20-годишна, ти май миличка не си чувала, че мъж, който не е бил войник, не е мъж? Няма що да се пъна, щото всичко ми иде отръки, а и ни най-малко не съм си помислил, че бързо ще схванете някои причинно-следствени връзки. Нали това казвам - случката е щото сте се ориентирали правилно какво искате. ))) То иска още много ганайци да направят така, че някои работи да станат ясни и за най-кухата лейка. Хак да са ви желаните куклички! Чаткайте си с тях с телефончетата в захлас! Дето се вика може дори да не го пускате от ръцете си, когато дойде ганаецът. Очаквам следващата подобна новина да отрезви някои моми много скоро. )))
Дърт, ама твърд, и не задлъжнял до смърт! Млад, ама в секса слабоват, и в главата глуповат! ) 20 годишна, колко аборта имаш ми кажи, и как ще се усетиш ти, като дойде времето на старите моми… Но тогава може и да чакаш на опашка за ин витро ти... )
Абе, даже и да е твърд, е вече миризлив, не ми го хвали!
Може да е миризлива твоята широка слива. ) Ако само миризлив срещала си в живота си глупав и сив, то вида ти значи е дръглив. )
Всички цигански имигранти трябва да се ликвидират хладнокръвно и безмилостно!
нахлуването на черната раса в Европа, е Божие наказание за нея,заради богоотстъпничеството й от Него, както и причината за разпада на Византийската империя,идването на фашизма в Русия и другите християнски държави и последвалото комунистическо робство.Следващото робство, но вече на целият свят ще бъде антихристовото - но този път поради повсеместното богоотстъпничество на народите от цял свят.Четете книга Откровение или Апокалипсис от библиите си, наречена още Слово Божие,Книга на Книгите или Книга на народите Гл.13,да видите какво готвят американските евреи - задкулисните господари на света.Те вече обединяват държавите в едно царство - ЕС,за да се изпълни по лесно планът им за поробването на всички човеци на земята.По горе писахме коя е причината.В момента по думите на апологета им Бжежински основната им война , трябва да е срещу Православието!
нахлуването на черната раса в Европа, е Божие наказание за нея,заради богоотстъпничеството й от Него, както и причината за разпада на Византийската империя,идването на фашизма в Русия и другите християнски държави и последвалото комунистическо робство.Следващото робство, но вече на целият свят ще бъде антихристовото - но този път поради повсеместното богоотстъпничество на народите от цял свят.Четете книга Откровение или Апокалипсис от библиите си, наречена още Слово Божие,Книга на Книгите или Книга на народите Гл.13,да видите какво готвят американските евреи - задкулисните господари на света.Те вече обединяват държавите в едно царство - ЕС,за да се изпълни по лесно планът им за поробването на всички човеци на земята.По горе писахме коя е причината.В момента по думите на апологета им Бжежински основната им война , трябва да е срещу Православието!
Моята жена така я чукаха и аз гледах отстрани. На мен ми хареса и аз му дадох и мен да облажи.
Моята жена така я чукаха и аз гледах отстрани. На мен ми хареса и аз му дадох и мен да облажи.